اخبار پزشکی

۴۴ میلیون نفر از جمعیت کشور تحت پوشش تأمین اجتماعی هستند

پایگاه خبری/لرستان معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی کشور گفت: ۴۴ میلیون نفر از جمعیت کشور تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند.

امیرعباس منوچهری در جریان بازدید از طرح توسعه بیمارستان کوثر که امروز ۲۰ آنلاینماه صورت گرفت، اظهار کرد: ۴۴ میلیون نفر از جمعیت کشور تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند که بیش از نیمی از جمعیت ایران را شامل می‌شود.

وی تصریح کرد: حدود ۱۰ درصد ظرفیت بستری تخت‌های کشور باوجود ۷۷ بیمارستان تأمین اجتماعی مربوط به این نهاد است و در سال جاری ۵۶۰ تخت بیمارستانی دیگر نیز اضافه خواهد شد.

معاون درمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه بیمارستان جدید در سال جاری احداث نمی‌شود خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۴۰ طرح بهداشتی درمانی این نهاد در کشور در حال ساخت است و تا پایان امسال به بهره‌برداری خواهند رسید.

منوچهری اضافه کرد: این طرح‌ها شامل؛ بیمارستان، کلینیک و درمانگاه بوده که با به بهره‌برداری رسیدن این پروژه‌ها تحول مهمی در بخش درمان کشور ایجاد می‌شود.

وی با اشاره به طرح توسعه بیمارستان کوثر بروجرد ادامه داد: مشکلات طرح توسعه بیمارستان کوثر بروجرد در حضور فرماندار و نماینده مردم بروجرد بررسی و مقررشده هسته‌ای از مسئولان شهر تشکیل مشکلات برطرف و تا تیرماه سال آینده طرح به بهره‌برداری برسد.

معاون درمان تأمین اجتماعی بیان کرد: حدود نیمی از کار طرح توسعه این بیمارستان انجام و در جلسه امروز با تفویض اختیار به استان و نظارت بیشتر از سوی وزارت خانه مقرر شد تا قبل از تیرماه ۱۴۰۰ افتتاح شود.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

متخصص تغذیه

سلام بر شما همراهان عزیز ، امید هستم سعی میکنم جدیدترین اخبار روز پزشکی و علوم تغذیه و رژیم لاغری و رژیم چاقی و رژیم افزایش وزن رو هر روز براتون داخل سایت دکتر رضا غیاثوند منتشر کنم و لحظات خوبی رو با هم داشته باشیم. موفق باشید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.