اخبار پزشکی

وضعیت انبارهای دارویی هلال‌احمر/ رایزنی با صلیب سرخ برای تامین برخی اقلام

سخنگوی جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه کمبود دارویی در انبارهای جمعیت هلال‌احمر وجود ندارد، گفت: البته به دنبال رایزنی با فدراسیون بین‌المللی صلیب سرخ هستیم تا برای تامین برخی اقلام دارویی که کمبودشان وجود دارد اقدام کنیم.

محمد نصیری در گفت‌وگو با پایگاه خبری، درباره وضعیت انبارهای دارویی هلال‌احمر، گفت: خوشبختانه در مورد داروهایی که به صورت خاص در هلال احمر توزیع می‌شود کمبودی نداریم.

اوی افزود: البته نمی‌توان گفت تاکنون هیچ موردی از کمبود وجود نداشته است اما مورد حادی که بخواهیم بگوییم به کشور وارد نشده و یا امکان ورود آن به کشور وجود نداشته است، نداریم.  

سخنگوی جمعیت هلال‌احمر، تاکید کرد: در این زمینه تقسیم‌بندی‌هایی وجود دارد، اما در مجموعه داروهایی که جمعیت هلال‌احمر اقدام به واردات آن می‌کند، کمبودی به مفهوم تلاش بی‌وقفه‌ای که به نتیجه نرسیده باشد، نداریم.

نصیری تاکید کرد: به دنبال آن هستیم که با رایزنی با فدراسیون بین‌المللی صلیب سرخ از ظرفیت فدراسیون برای تامین سایر اقلام دارویی که با کمبود آنها مواجه هستیم، استفاده کنیم و پیشرفت بسیار خوبی در این موضوع داشته‌ایم.  

انتهای پیام

متخصص تغذیه

سلام بر شما همراهان عزیز ، امید هستم سعی میکنم جدیدترین اخبار روز پزشکی و علوم تغذیه و رژیم لاغری و رژیم چاقی و رژیم افزایش وزن رو هر روز براتون داخل سایت دکتر رضا غیاثوند منتشر کنم و لحظات خوبی رو با هم داشته باشیم. موفق باشید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.