اخبار پزشکی

سخنگو وزارت بهداشت: شاهد افزایش موارد بستری و مرگ و میر هستیم

سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به وضعیت ویروس کرونا در هفته‌های اخیر بیان کرد: در هفته‌ی گذشته شاهد افزایش بستری موارد مثبت و بروز مرگ و میر در کشور نسبت به هفته‌ی سوم شهریور ماه بودیم.

وی ادامه داد: بیشترین میزان بروز بستری موارد مثبت در هفته‌ی چهارم شهریور ماه در استان قم و کم‌ترین میزان بروز در استان‌های سیستان و بلوچستان و فارس گزارش شده است.

لاری افزود: همچنین بیشترین میزان بروز مرگ و میر در هفته‌ی چهارم شهریور به ترتیب در استان‌های قم، چهارمحال بختیاری، اصفهان و کم‌ترین میزان بروز مرگ و میر در استان‌های خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان گزارش شده است.

وی در پایان گفت: همه‌گیری این ویروس در کشور همچنان روبه افزایش است و اغلب استان‌های کشور در وضعیت قرمز قرار دارند، بنابراین تقاصای ما از کلیه هموطنان این است که با رعایت توصیه‌های بهداشتی و خودداری از حضور در تجمعات غیر ضروری کمک کنند تا با همکاری و همدلی شاهد مهار بیماری در کشورمان باشیم.

۴۷۲۳۷

نمایش بیشتر

متخصص تغذیه

سلام بر شما همراهان عزیز ، امید هستم سعی میکنم جدیدترین اخبار روز پزشکی و علوم تغذیه و رژیم لاغری و رژیم چاقی و رژیم افزایش وزن رو هر روز براتون داخل سایت دکتر رضا غیاثوند منتشر کنم و لحظات خوبی رو با هم داشته باشیم. موفق باشید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.